Modulární, designové a maximálně soběstačné dřevostavby

Připravili jsme menu ze kterého si dle chuti můžete vybrat již připravené “polotovary” a dle potřeb je vybavit na míru. Dům/chatu/chatu na kolech/saunu/posed pak vyrobíme, přivezeme a během jednoho dne usadíme a zapojíme na místě. Díky použití zemních vrutů nic nebetonujeme a je možné “stavbu” kdykoliv zase případně prodat, demontovat a odvézt.
Bayaya chaty vznikají na základě modulárního konstrukčního systému, který navrhl ing. arch. Petr Šindelář z ateliéru VLLNNA. Systém s sebou nese specifickou estetiku, která je pro tyto stavby typická.

Nenajdete-li v menu na co byste měli chuť, ozvěte se, třeba už na tom v kuchyni makáme.


NOVINKA

CHATA NA KOLECH/obytňák EXTASY

Maringotka_Rehenice_003_P9A1046_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_011_P9A1070_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_006_P9A1085_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_009_P9A1055_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_016_P9A1107_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_042_P9A0981_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_065_P9A0843_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_044_P9A0989_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_070_P9A0856_foto_Ondrej_Bouska
Maringotka_Rehenice_109_P9A1243_foto_Ondrej_Bouska
previous arrow
next arrow

Cenová nedostupnost stavebních parcel i chat vede k novým, kreativním způsobům řešení. Obytňáky dnes prožívají renesanci.
Používáme vlastní podvozek umožňující rozšíření prostoru (šířka 2,7 m a délka 7,1 m). Již tradiční bezrámová skla od stropu až k zemi, stejné posuvné prosklení, kde rám není zevnitř vidět, posuvné vnitřní dveře, integrované sezení a celá řada úložných prostor. Různé varianty výbavy i uspořádání. Dodáváme i s terasou, možnost instalace předrámových roštů či plachet. Varianta i včetně solárních panelů pro offgrid. A v neposlední řadě i možnost odpočtu DPH.
Zkrátka takový únikový modul, když se všechno zvrtne.
Autor: Ing. arch. Petr Šindelář, ateliér VLLNNA.

Cena od 1.3 mil Kč dle výbavy (bez DPH).

CHATA / LADA

Lada (11)
220414_v4_LADA_ASR
Lada (41)
Lada (4)
Lada (9)
previous arrow
next arrow

Tuto chatu jsme vytvořili pro glamping Twofingers. Velikost chaty je 23 m2, takže v návaznosti na územní plán je možné chatu stavět i bez stavebního povolení. Chatu jsme vezli na místo jako dva moduly, které se na místě propojily. Chata je izolována technickým konopím a v interiéru i exteriéru je jen dřevo. Vytápění je možné jak infračervenými panely (ovládanými vzdáleně aplikací), tak samozřejmě kamny. Sestavu doplňuje kuchyň Oresi a velká (téměr 14 m2) terasa zastíněná plachtou.
Interiéry jsou dílem našich oblíbenkyň z MOONSUN.

Foto: REni Creative
Cena od 1.6 mil Kč dle výbavy (bez DPH).

CHATA / ROD

Unknown-29
pudorys rod_jpg
Unknown-39
Unknown-24
Unknown-15
Unknown-16
Unknown-32
Unknown-24
Unknown-25
Unknown-20
Unknown-53
Unknown-55
Unknown-39
previous arrow
next arrow

Tuto chatu jsme vytvořili pro glamping Twofingers. Velikost chaty je 24 m2 (bez terasy). Hravý design, který Vás dostane svojí jednoduchostí a zároveň útulností. Nic navíc a přesto vše, co potřebujete. Když hledáte nepřetržité spojení s přírodou a se sebou samým. Můžete vypnout telefon, číst si či meditovat. Součástí chaty je wc a sprcha a vytápění je možné infračervenými panely a kamny. Součástí chaty je i terasa o velikosti 10m2. Snídat tak můžete přímo na terase. K přípravě může posloužit kuchyň Oresi s ledničkou a indukční varnou deskou.
Interiéry jsou dílem našich oblíbenkyň z MOONSUN.

Foto: REni Creative
Cena od 1.6 mil Kč dle výbavy (bez DPH).

BESTSELLER

POSED / DOMEČEK

Posedy_Designblok_2022_foto_Ondrej_Bouska_068
Posedy_Designblok_2022_foto_Ondrej_Bouska_077
Posedy_Designblok_2022_foto_Ondrej_Bouska_018
CQ9A8310
CQ9A8367
CQ9A81291
CQ9A8195
previous arrow
next arrow

Náš nejprodávanější posedový model, který dokáže ubytovat až 5 dospěláků. V dolním patře je rozkládací modul (který umí být stůl, postel pro dva nebo volné místo). V horním patře pak naleznete spací prostor pro 3 osoby. Díky velkému oknu můžete pozorovat krajinu a díky střešnímu oknu spatříte hvězdy. Posed umisťujeme na nohy, které mají standardní délku 2m (v případě nerovnosti terénu umíme přizpůsobit). Posed splňuje „do 25m2“, takže můžete instalovat třeba na zahradě i bez stavebního povolení. Je to ideální doplněk pro Váš glamping a nabo vlastní rekreaci. Když v posedu zrovna nebudete, můžete ho pronajmout ostatním. Dá se kombinovat např. venkovní koupelnou Achano (kterou máme v nabídce) či saunou apod. 

Více o posedech naleznete na www.kupsiposed.cz

Nyní v limitované edici za 515.000 Kč (nyní máte možnost získat slevu až 18.000 Kč na doplňky, více informací na www.kupsiposed.cz)

POSED / KRABIČKA

PosedLik191
PosedLik28
CQ9A6533kopie
previous arrow
next arrow

Náš o trochu skromější posedový model, který dokáže poskytnout romantiku pro dva. Díky velkému oknu můžete pozorovat krajinu a součástí je i krytá terasa s integrovaným sezením. Posed umisťujeme na nohy, které mají standardní délku 2m (v případě nerovnosti terénu umíme přizpůsobit). Posed splňuje „do 25m2“, takže můžete instalovat třeba na zahradě i bez stavebního povolení. Je to ideální doplněk pro Váš glamping a nabo vlastní rekreaci. Když v posedu zrovna nebudete, můžete ho pronajmout ostatním. Dá se kombinovat např. venkovní koupelnou Achano (kterou máme v nabídce) či saunou apod.

Více o posedech naleznete na www.kupsiposed.cz

Nyní v limitované edici za 388.000 Kč (nyní máte možnost získat slevu až 18.000 Kč na doplňky, více informací na www.kupsiposed.cz)

VENKOVNÍ KANCLÍK / AJETO

Vaše malá, ale šikovná homeoffice. Z vlastní zkušeností víme, jaké to je pracovat z domova s dětmi. Tak jsme si řekli, že uděláme minimalistický Kanclík. Na co nejmenší plochu dostat jak pracovní stůl (120×70 cm), tak rozkládací ležení/či spaní pro dva (200×120 cm), výhled na hvězdy 🌕🪐⭐️ či koruny stromů, sezení v okně na kontemplaci mezi projekty, nějaká ta skříňka, věšáky a když přicházím a otevírám, ať na mě neprší. K tomu kovová podstava zpevňující objekt, otestovaná na posedech, ať lze umístit jak na zem, tak třeba v kopci na nožky. Perfektní zpracování, neviditelné, prolepené spoje, vůně dřeva.

Cena od 259.000 Kč v základu a za 349.000 Kč bez DPH v plné palbě s rozkládací sedačkou, skříňkami, topným panelem, stolem, poličkami i světly.

NOVINKA

SAUNA / pracovna/ hostinský pokoj/ meditační prostor NEDĚLE(J)

Bohaté prosklená, plně zateplená sauna (konopím) s luxusnímu kamny Harvia Legend. Obložení luxusní biodeskou. Lavice a sezení z abachi.

Často se nás lidé ptají, jestli není lepší sauna na elektriku. Není. Ale zkušenost je nepřenosná, je potřeba to zažít. Případně Vám takovou zkušenost rádi dopřejeme. I příprava dřeva do sauny je součást saunovacího rituálu. Kamna stačí pro nahřátí sauny naložit dvakrát a pak jen přihodit pár polen za hodinu.

Možná i varianta na elektriku včetně ovládání přes aplikaci. Design sauny umožňuje díky použití bezrámových kalených skel propojení s přírodou.

Lze doplnit flexibilním nábytkem, jako je výklopný stůl, či rozkládací rošty pro umístění spaní. Saunu je tak možné používat i jako pracovnu, hostinský pokoj, apod.

Autor: Ing. arch. Petr Šindelář, ateliér VLLNNA.

Nyní v limitované edici za 398.876 Kč (bez DPH/ odpočet DPH možný).

NOVINKA

SAUNA / SÁZEJ

IMG_2035 2
4b869822-00ae-429f-a370-dd71131d7554-0
IMG_2298
c7f4f0df-b5a0-4773-9c9c-4d09b51cd341-0
Unknown-15
a8e91e78-ea92-4537-a46e-adf7a528905c-0
sauna mala_cervene_final final
previous arrow
next arrow

Skromnější verze sauny připravená pro maximální požitek ze saunování.

Pro případ, že vás omezuje prostor nebo rozpočet jsme připravili tuhle menší venkovní saunu. Nic jsme ale neošidili Má vše, co k pravému saunování potřebujete. Možnost vytápění kamny na dřevo či elektřinou. Výhledy do krajiny a čas pro sebe.

A když se jednou plánujete stěhovat, saunu si můžete vzít s sebou.

Nyní v limitované edici za 199.000 Kč (bez DPH/ odpočet DPH možný).

NOVINKA

VENKOVNÍ KOUPELNA/ ACHANO

Zkoušeli jste někdy suchý záchod, tzv. kadibudku s otevřenými dveřmi s výhledem do kraje? Ne? To musíte zažít! Vzali jsme klasickou kadibudku a vyladili jí pro luxusní zážitek. Výhled jak při trůnění, tak při sprchování. Představte si luxus teplé vody v přírodě. Možnost si zatáhnout, kdyby jste chtěli intimnější zážitek. Vymazlený sprchový a záchodový modul Achano:  Sprcha i záchod v kompaktním leč designovém provedení, vytápěný, i na zimu. Jak je naším dobrým zvykem – výhodná First Edition za zaváděcí cenu buď ve verzi Holátko bez vybavení, nebo ve verzi Olin (aneb All in) tj. vše do posledního věšáku na ručníky máte již v ceně a konec konců i ručník Vám pověsíme.

Cena 461.697 Kč bez DPH v plné výbavě.

VENKOVNÍ SPRCHA/ AMAZONKA

Posedy_Designblok_2022_foto_Ondrej_Bouska_028
Posedy_Designblok_2022_foto_Ondrej_Bouska_029
_DSC0113
previous arrow
next arrow

Sprchovat se venku a být tak přírodě maximálně nablízku.
Naše venkovní sprcha vám dokáže splnit to, co je snem každé uzavřené vnitřní koupelny. Takhle hluboce a krásně jste se při sprchování ještě nenadechli. Ideálně dokáže doplnit váš Posed nebo se perfektně hodí k našim saunám. Železný rám na němž je umístěna sprchová hlavice (z mědi), kterou může doplnit třeba o kbelík. Pak můžete cítit jako když na vás v džungli padá vodopopád.

Cena 115.000 Kč bez DPH.