1. rande – poznávací fáze

Přijedeme k Vám na pozemek a podíváme se společně s architektem na to, jak je orientován podle světových stran, jak to vypadá s výhledy, ale i sousedy. Vyslechneme si Vaše představy k čemu všemu a komu má dům sloužit a jaké jsou omezení místního územního plánu, případně požadavky CHKO.

Cena: Zdarma

2. rande – voníme si?

Studie. Věděli jste, že čich je jediný smysl, který není filtrován mozkem? Takže když Vám něco nevoní, věřte tomu!

Na schůzce představíme tzv. studii – hrubý koncept domu, tj na půdorysu si ukážeme jak může být dům orientovaný na pozemku, jak vypadají jednotlivé místnosti a jejich orientace, to vše včetně 3D pohledů a orientačního rozpočtu.

Cena za studii: 60.000 Korun českých

3. rande – společná večeře (nepovinná)

Projekt. Tady už jdeme do výrazně většího detailu, finalizujeme projekt, povrchy, zařizováky, kuchyň, koupelnu, ale i vestavěný nábytek tak, abychom mohli připravit jak projekt pro stavební povolení, tak pro výrobu. Můžeme to ale celé zrychlit tím, že vám doporučíme co už máme vyzkoušené a vypadá i funguje dobře.

Cena za již stávající projekt ZDARMA
Projekt na míru dle náročnosti 100 – 300.000 Korun českých

4. Oltář – aneb necháme si náš svazek posvětit

Tahle fáze nás baví nejméně, protože do našeho vztahu musíme pustit stát. A to je někdy bolestivé, ale doufejme, že společně narazíme na spřízněné duše na stavebním úřadu a i ostatní úřady nás budou milovat. I tak je nezbytné připravit veškerou dokumentaci pro stavební povolení. 

Samozřejmě nám nebude vadit, když si úřady oběháte sami a nám pak jen mávnete “Úúúúž”. 

Cena: cca 80.000 Korun českých

5. Sex – aneb nejen první noc 

Jo, konečně! První společná noc. 

V našem případě (a za předpokladu, že máme přivedené sítě) se jedná o zavrtání vrutů (cca 1 den), následně už navážíme přesně očíslovanou trámovou konstrukci a sranda může začít. Konstrukce zvládneme/te poskládat za další 1 až 2 dny. Následuje zaklopení stropu, umístění dřevovláknité izolace, pak zaklopení střechy, dále pak zaklopení podlah, nacvakání stěnových panelů, bezrámových skel a venkovních dveří a oken. Jsme cca ve 14 dnech, do domu neprší a začínáme dělat na elektrice, vnitřních rozvodech. Za další týden už děláme finální povrchy stropu a podlahy a jdeme do finále. V posledním týdnu už se věnujeme příčkám, vestavěným skříním, kuchyni, koupelně a finálním zařizovákům. 

Cena: Na začátku 30% z ceny stavby a následně podle jednotlivých etap a podle toho jestli stavíme my nebo vy probíhají dílčí platby.

6. Porod

Na závěr nás čeká jak jinak než orgasmický porod, tj předání domu, našeho společného dítka. Naše role jako otce malinko ustupuje a je na vás, co všechno s novým členem BAYAYA rodiny podniknete. 

Nezbývá než udělat pár krásných fotek či videí a popřát novému Bayayovi krásný život.

Cena: Doplatek 10%

7. PARTY

Jednou za rok uděláme BAYAYA party, kam pozveme jak všechny novorozence, tak zasloužilé dorostence i odrostence BAYAYA. Věříme, že i tady mohou vznikat nová přátelství, protože BAYAYA není jen dům, ale životní styl a koupí BAYAYA se stáváte členem větší rodiny. Každý rok budeme navíc vyrábět řadu nových doplňků a vychytávek.

Cena: ZDARMA, protože ty nejlepší věci jsou přeci zdarma 🙂